AMSTELLAND (02102707)

« terug naar de zoekresultaten
Hildigis 1e lengte met erachter de Brunnhilde en nog 1 NRV schip, allen leeg achter een kleine motorsleepboot, worden opgelopen door de Delsarto ook leeg achter een stoomsleepboot op het Amsterdam-Rijnkanaal richting Amsterdam.

Hildigis 1e lengte met erachter de Brunnhilde en nog 1 NRV schip, allen leeg achter een kleine motorsleepboot, worden opgelopen door de Delsarto ook leeg achter een stoomsleepboot op het Amsterdam-Rijnkanaal richting Amsterdam.Foto: Teun de Wit Archief / Binnenvaart.eu Archief

Hildigis met bemanning ergens on te lossen Hildigis bij een scheepswerf voor reparatie Hildigis in haar vroegere jaren, het was erg klein allemaal aan boord vroeger
Hildigis ook hier weer een statiefoto van de bemanning en familie Hildigis net aangemaakt krijgt een signaal van een matroos dat alles in orde is naar de schipper.<br>En er zijn ook leerlingen van de Batavier aan boord die het vak nog moeten leren.

Scheepsgegevens

Scheepstype Sleepvrachtschip
Brandmerk 3013 B Dord 1913
ENI-nummer 02102707
Bouwjaar 1911
Bouwwerf J. Smit in Alblasserdam (NLD)
Bouwnummer 78
Tonnage 999
Afmetingen 67.00 x 8.15 x 2.52
Afgevoerd in 1968 via L.H. Zaaijer en Nimeta verkocht aan Sloopbedrijf De Brughse NV in Brugge (BEL) en gesloopt
Bijzonderheden Verklaring naam: Hildigis was een figuur in een sage van de Goten.
De in 1917 door de Transport Mij. aangekochte ...... landschepen, kregen pas na 1922 hun Gotennamen voor ze overgingen van de Transport Mij. naar de Ned. Transport Mij.

Mutaties

Mutatiedatum 1911
Naam AMSTELLAND
Eigenaar Amstelland Rijnschip Maatschappij NV in Rotterdam (NLD)
Mutatiedatum 1917
Naam AMSTELLAND
Eigenaar Transport Maatschappij NV in Rotterdam (NLD)
Rederij NRV (Ned. Rijnvaart Ver.)
Mutatiedatum 1923
Naam HILDIGIS
Eigenaar Nederlandsche Transport Maatschappij NV in Rotterdam (NLD)
Rederij NRV (Ned. Rijnvaart Ver.)
Mutatiedatum 1946
Naam HILDIGIS
Eigenaar Nederlandsche Rijnvaart Vereeniging NV in Rotterdam
Rederij NRV (Ned. Rijnvaart Ver.)